Vyberte kategóriu

Sme firma Zvarmetal, ktorá sa špecializuje na predaj zváracej techniky a technických plynov. Firmu neustále rozvíjame a naším cieľom je zabezpečiť spokojnosť zákazníkov cez profesionálny a priateľský prístup. V našom sortimente nájdete hobby produkty ale aj prémiové značky pre domácich majstrov alebo profesionálov. Tešíme sa na Vašu návštevu či nákup.

Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo e-mailom každý deň. Mesačne zodpovieme mnoho vašich telefonických a mailových otázok. Môžete sa spoľahnúť, že pre vás vždy nájdeme to najlepšie riešenie, pretože zváracia technika a jej príslušenstvo predávame roky a naša práca nás baví. Na základe skúseností, ktoré sme za toto obdobie nazbierali, vám dokážeme dnes na diaľku zodpovedať akúkoľvek otázku, poradiť vám a odporučiť za nás to najlepšie riešenie, aby ste boli maximálne spokojní a boli hrdí na svoju zváračskú prácu a jej výsledky.

Ak ste živnostník alebo firma a máte akékoľvek otázky, záujem o spoluprácu alebo o vypracovanie individuálnej cenovej ponuky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na michal@zvarmetal.sk prípadne na +421905 158 670.

Neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme aj vám každý všedný deň od 8:00 do 15:00 hod.


 


ZVARMETAL - RECENZIE A SKÚSENOSTI ZÁKAZNÍKOV

Viac recenzií z Heureky nájdete tu: heureka.sk/zvarmetal-sk/recenze/overene


NIEČO O NÁS

Sme firma Zvarmetal, ktorá sa špecializuje na predaj zváracej techniky a technických plynov. Firmu neustále rozvíjame a naším cieľom je zabezpečiť spokojnosť zákazníkov cez profesionálny a priateľský prístup. V našom sortimente nájdete hobby produkty ale aj prémiové značky pre domácich majstrov alebo profesionálov.

TÍM ZVARMETAL

KAMENNÁ PREDAJŇA

VIDEO O NÁS:

ADRESA:

Kliňanská cesta 1225,
029 01 Námestovo
info@zvarmetal.sk
+421 905 158 670

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok: 7:30 – 15:30
Utorok:     7:30 – 15:30
Streda:     7:30 – 15:30
Štvrtok:     7:30 – 15:30
Piatok:      7:30 – 15:30
Sobota:     8:00 – 12:00
Nedeľa: Zavreté

Našu predajňu nájdete po pravej strane na Kliňanskej cesate v Areáli ORVEXU.