Firma Kowax je synonymom pre dobrú kvalitu a inováciu vo svete zváračiek. Táto česká firma disponuje rozsiahlym portfóliom produktov zváracej techniky ako zváračky CO2, zváračky TIG, elektródy, zváracie horáky a ďalšie príslušenstvo. Spoľahlivé výsledky a optimálnu efektivitu práce. Jedná sa prevažne o CO2 zváračky Kowax alebo Tig zváračky Kowax. Medzi ich prednosti môžeme určite zaradiť intuitívne ovládanie a ergonomický dizajn,ktoré robia zváranie s produktmi Kowax jednoduchším a pohodlnejším zážitkom. Ich neustále úsilie o vylepšovanie produktov a kvalitu robí z Kowax poprednú značku vo svete zváračiek. Vývoj v oblasti zváračiek prináša revolúciu v súčasnom priemysle.

Prednosti zváračiek Kowax:

  • Vysoká kvalita: Zváračky od Kowax sú známe pre svoju vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Firma sa sústavne snaží dosahovať najvyššie štandardy vo všetkých svojich výrobkoch.
  • Inovácie a technologický vývoj: Kowax neustále investuje do výskumu a vývoja, čo umožňuje ich zváračkám byť vždy na čele s najnovšími technologickými inováciami.
  • Všestrannosť: Široký sortiment produktov Kowax pokrýva potreby rôznych zákazníkov - od profesionálov po domácich majstrov.
  • Jednoduchosť ovládania: Všetky zváračky Kowax sú navrhnuté s dôrazom na užívateľskú pohodlnosť a jednoduchosť ovládania, čo zjednodušuje prácu aj pre menej skúsených užívateľov.

GeniMig 240DP LCD: Pretekár v technológii

Jednou z najvýznamnejších zváračiek od Kowax je GeniMig 240DP LCD. Tento model je zárukou spoľahlivosti a výkonnosti. Jeho pokročilý LCD displej umožňuje zváračovi ľahké nastavenie a presné sledovanie parametrov zvárania. S možnosťou nastavenia rôznych režimov zvárania a intuitívnym ovládaním je GeniMig 240DP LCD ideálnym nástrojom pre profesionálnych zváračov i nadšencov domácej dielne.

GeniMig 220 LCD: Spoľahlivosť v každom detaile

Okrem toho sa firma Kowax môže pochváliť aj modelom GeniMig 220 LCD, ktorý je obľúbený pre svoju spoľahlivosť a výkon. Jedná sa o "facelift" pôvodnej zváračky Genimig 220, ktorá dostala nový LCD displej a tiež horák Kowax 150A ULTRA priamo do balenia. S kompaktným dizajnom a funkčnými možnosťami ponúka tento zvárač široké možnosti pre rôzne typy zvárania. Jeho jednoduché ovládanie a robustná konštrukcia robia z GeniMig 220 ideálnu voľbu pre ľudí hľadajúcich spoľahlivý nástroj pre svoje zváračské projekty.

GeniMig 220: Spoľahlivosť a univerzálnosť

Ďalším významným modelom je GeniMig 220, zváračka, ktorá sa vyznačuje spoľahlivosťou a univerzálnosťou. S kompaktným dizajnom a širokými možnosťami ponúka táto zváračka riešenia pre typy zvárania ako CO2 a zváranie elektródou. Zvárací invertor Kowax GeniMig 220 MIG/MAG/MMA tlačidlové ovládanie. Zváračka má takisto ako novšia verzia synergiu, čo dopomáha k plynulému zváraniu s optimalne nastavovenými parametrami.

GeniMig 350DP LCD 5: Technologická precíznosť

Jeden z najvýraznejších modelov je zváračka GeniMig 350DP LCD 5. Tento zvárač predstavuje technologickú špičku v oblasti zvárania. S pokročilým LCD displejom ponúka zváračovi úplnú kontrolu nad nastavením parametrov zvárania, čo zabezpečuje presné a konzistentné výsledky. GeniMig 350DP LCD 5 je ideálnym nástrojom pre profesionálnych zváračov, ktorí vyžadujú vysoký výkon a precízne zváranie.

GeniTig 220AC/DC: Univerzálna flexibilita

Medzi ďalšie vydarené modely patrí GeniTig 220AC/DC. Tento model je obľúbený pre svoju univerzálnu použiteľnosť a flexibilitu. S možnosťou pracovať s rôznymi materiálmi ako je aj hliník a kombináciou striedavého a jednosmerného prúdu ponúka zváračovi široké možnosti pre rôzne typy zvárania. Jeho spoľahlivý výkon a schopnosť ľahko prispôsobiť sa rôznym projektom robia z GeniTig 220AC/DC vyhľadávanú voľbu pre široké spektrum zákazníkov.

Genitig 200DC: Výkonnosť v kompaktnom balení

Okrem týchto modelov je tu tiež Genitig 200DC, ktorý sa vyznačuje výkonom a kompaktným dizajnom. Napriek svojej kompaktnosti poskytuje tento zvárač vysoký výkon a presnosť pri zváraní. Jeho jednoduché ovládanie a robustná konštrukcia ho robia ideálnou voľbou pre domácich majstrov alebo menšie dielne.

Firma Kowax sa neustále snaží zlepšovať svoje produkty a poskytovať zákazníkom najvyššiu kvalitu. Jej zváračky sú spoľahlivé, presné a výkonné, čo ich robí jednými z najlepších na trhu. Svojimi inováciami a záväzkom kvalite si firma Kowax získala dôveru zákazníkov vo viacerých krajinách. O to viac nás teší, že ako Zvarmetal sme hrdým partnerom Kowaxu a jej evereným distribútorom

Tím Zvarmetal